İstanbul/Türkiye
+90 534 595 63 44
tr

Popcorn Makinesi Kiralama

Popcorn Makinesi Kiralama

Firmamızın düzenlemiş olduğu tüm etkinlik ve organizasyonlarda müşterilerimize popcorn yani diğer adıyla patlamış mısır hizmeti sunmaktayız. Hazırlaması ve servisi çok kolay olan popcorn oldukça tercih edilen bir yiyecektir. Çocukların çok severek yediği ve birçok keyifli ana ve kutlamaya eşlik eden oldukça lezzetli, besin değeri açısından zengin ve güzel bir atıştırmalık olan bu leziz yiyeceği siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda organizasyon yerinde taze olarak misafirlerinize servis etmekteyiz.

Ancak bazı müşterilerimizi bizden popcorn makinesi kiralama yöntemini tercih edebiliyorlar. Bu yöntemi tercih ettiğinizde de, dilerseniz sizlere kendi personellerimizden birini gönderiyoruz. Ancak popcorn makinesiyle patlamış mısır hazırlamak hiç de zor bir işlem değil. İsterseniz nasıl olduğunu çok detaylı olmasa da basit bir şekilde anlatalım.

Öncelikle Patlamış mısır arabası üzerinde yer alan tezgaha popcorn makinesini yerleştiriyoruz. Sonrasında makine üzerinde yer alan oranlarda malzemeleri kullanıyoruz. Bu malzemelere ek olarak dilerseniz sizin veya davetlilerinizin tercihine göre çeşitli baharatlar ekleyebilirsiniz. Patlamış mısırlar makinada hazır olduktan sonra keseye ya da popcorn kaplarına koyarak servis edebilirsiniz.

Popcorn makinesi kiralama hizmeti yanı sıra sizlere Patlamış mısır arabası kiralama hizmeti de sunmaktayız. Detaylı bilgi için sitemizde yer alan ” PAMUK ŞEKERİ – POP CORN – OSMANLI MACUNU ” bölümüne göz atabilir detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Bu bölüm

DekorOrganizasyon olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizleri aramaktan çekinmeyiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat