İstanbul/Türkiye
+90 534 595 63 44
tr

Organizasyon ve Kiralama Hizmeti

Organizasyon ve Kiralama Hizmeti

DekorOrganizasyon.com olarak sizlerin ihtiyacı olan tüm organizasyonları sizlere en kaliteli ve en ucuz şekilde sunmaya devam ediyoruz. Diğer firmalardan farkımız kalitemiz.

Son zamanlarda bir çok firma bu organizasyon kiralama işine girdi. Siz değerli müşterilerimiz fiyat farklarındaki uçurumdan dolayı yeni firmalara yönelmektedir. Ancak sonrasında pişmanlık içerisinde bizlere gelmektedir. En mutlu gününüzü kötü bir günle sonlandırmak istermiyorsanız tek yapmanız gerek bizleri tercih etmek.

Peki bu konuda sizlere nasıl hizmet sunmaktayız. Öncelikle sizlere sunmuş olduğumuz organizasyon hizmetlerini söyleyelim. Sünnet düğünü, nişan, açılış, mezuniyet, kokteyl, düğün, dini davet, balon süsleme, yılbaşı vb. gibi. Bu organizasyonlara ek olarak düşünmüş olduğunu tüm organizasyonlarınızı en hızlı bir şekilde planlayıp uygulayabilirsiniz. Ayrıca sizlere Masa sandalye kiralama, popcorn makinesi kiralama, animasyon – palyanço kiralama, organizasyon ekipmanları kiralama gibi hizmetlerde sunmaktayız.

Yukarıda yer alan hizmetleri sizlere sunarken profosyonel bir ekiple sizlere destek olmaktayız. Aklınıza takılan tüm sorularınızı, bizlere iletişim kanallarından 7/24 iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat