İstanbul/Türkiye
+90 534 595 63 44
tr

Organizasyon Ekipmanları

Organizasyon Ekipmanları

Açık havada yapacağınız tüm organizasyonlarınızda bir takım malzemelere ihtiyacınız vardır. Bu malzemeleri ya kendiniz kiralama işlemi yaparak yada organizasyon firmasıyla anlaşarak çözebilirsiniz. Bizler sizlere bu konuda hem kiralama hizmetinde hemde organizasyon konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

İster hizmet satın isterseniz de kiralama hizmeti satın alın bizler sizlere profosyonel destek verme konusunda hizmetinizdeyiz.

Sizlere organizasyon sırasında ihtiyacınız olan tüm ekipmanları temin ediyoruz. Sizlere kiraladığımız organizasyon ekipmanlarından bazıları ise şöyle:

Masa Sandalye Kiralama : DekorOrganizasyon.com üzerinden masa sandalye kiralama hizmeti satın aldığınız da profosyonel bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca tüm ürünlerimiz sıfır ayarında olup istenilen boyut ve ebatta masa ve sandalyelerimiz mevcuttur. Ayrıca masa sandalye kiraladığınız zaman sizlere profosyonel destek sağlayarak yerleştirme konusunda da yardımcı oluyoruz.

PopCorn Makinesi Kiralama: Diğer adıyla Patlamış Mısır arabası olan PopCorn makinesi hizmetini sizlere en uygun fiyatla sunuyoruz. Popcon Makinesi kiralarken özellikle temizliğe dikkat edilmelidir. Çünkü gıda ürünlerinde hijyen çok önemlidir.

Pamuk Şekeri Makinesi Kiralama: PopCorn Makinesinde söylenen herşeyi pamuk şekeri makinesi içinde söyleyebiliriz. Çünkü gıda üreten makinelerde en önemli olan temizliktir.

Süsleme Hizmetleri: Düğün, nişan, açılış, sünnet vb organizasyonlarında ihtiyacınız olan tüm ihtiyaçlarınız ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

Tüm ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. 7 gün 24 saat bizleri arayarak tüm sorularınızı sorabilir, organizasyonlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat