İstanbul/Türkiye
+90 534 595 63 44
tr

Masa Sandalye Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Masa Sandalye Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Yaz aylarında bol bol düğün organizasyonu, açılış vb gibi etkinlikler olmaktadır. Bu tür organizasyonlar için özellikle yaz aylarında açık havada etkinlikler planlanır.

Hal böyle olunca kır düğün planlaması yapılır ancak fiyatlarda ki pahalılık nedeniyle boş arazi vb yerler bulunarak masa sandalye kiralama hizmeti satın alınmaktadır. Ancak bu hizmeti satın alırken farklı fiyatlandırmalar kafa karışıklığına neden olabilmektedir. DekorOrganizasyon.com olarak bu fiyat farklıklarının nedeni sizlere anlatacağız.

Fiyat Farklılıklarının Nedenleri ?

Fiyat farkının en büyük nedeni kiralamış olduğunuz masa – sandalye kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Aynı hizmeti sunduğunu iddaa eden bazı firmalar ellerinde bulunan eski, kırık vb ürünleri sizlere kiralayarak sizlerin özel günlerini mahvedebiliyorlar. Ancak bizler ise sizlerden memnun kaldığınız takdirde para talep ediyor ve mağdur olma şansınızı minimize ediyoruz.

Bir diğer önemli neden ise masa sandalye kiralarken masa ve sandalye örtüsü. Örtülerin yeni olması bunun yanısıra temiz olması fiyatları doğrudan etkilemektedir.

Masa sandalye kiralama hizmetinde fiyatları etkiliyen bir diğer etken ise bize göre en önemlisi profosyonel ekip tarafından yerleştirme planının düzgün yapılmasıdır. DekorOrganizasyon.com olarak sizlere profosyonel ekibimiz hem ürünü kiralarken hemde dizayn konusunda sizlere tam destek sağlamaktadır.

DekorOrganizasyon ekibi olarak sizlere 15 yıla yakındır hizmet vermekteyiz. İstanbul içi veya dışı tüm organizasyonlarınıza talibiz. Bizlere sormadan organizasyon planlaması yapmayınız. Bizlere sitemizde yer alan iletişim seçeneklerinden 7 gün 24 saat ulaşabilir fiyat

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat