İstanbul/Türkiye
+90 534 595 63 44
tr

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Son zamanları en popüler, en gözde ve en etkili organizasyonu olarak organizasyonlar arasında en çok tercih edilen Kokteyl Organizasyonu hakkında bu yazımızda bilgiler vermeye çalışacağız.

Biliyorsunuz ki genellik şirket açılışlarında, düğünlerde, havuz başı partilerinde yani kısaca her yerde kullanabileceğimiz Kokteyl Organizasyonunu sizlere DekorOrganizasyon.com olarak en uygun fiyata sunacağımız garantisini veriyoruz.

Bizlerden Kokteyl Organizasyonu hizmeti satın aldığınız anda itibaren tüm sorumluluğu üstümüze alıyoruz ve sizlere sadece organizasyon gününü beklemek kalıyor. Çünkü profosyonel ekibimiz her şeyi en nizami bir şekilde ayarlıyor.

Kokteyl Organizasyonunda menülerde; Kuruyemiş, cips, tatlı ve tuzlu yiyecekler, meyve tabakları ve içecekler yer almaktadır. Bu menüye istediğiniz yiyecek, içecek ekletebilirsiniz.

Fiyatlarımızda her bütçeye uygun fiyat menüler bulunmaktadır. Fiyatlarımız kişi başı 20 TL’den başlamaktadır. Fiyatlarımızda kişi sayısı önemlidir. Kişi sayısına göre toplu fiyat almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizden yada herhangi bir firmadan Kokteyl Organizasyonu hizmeti satın almak istiyorsanız detaylı bir araştırma yaptıktan sonra hizmet almanızı öneririz. Tercih edeceğiniz firmaların kurumsal bir yapı olmasına ve bu alanda profosyonel olmasına dikkat ediniz. Ayrıca hizmeti almaya karar verdiğiniz andan itibaren konuştuğunuz her cümleyi sözleşme üzerinde belirtiniz. Bu sayede organizasyon şirketinin belirtiklerini yapmaması durumunda elinizde belge olur ve paranızı iade alabilirsiniz.

DekorOrganizasyon olarak tüm organizasyon işlerinize talibiz. Hizmet satın almadan önce bizimle görüşürseniz kesinlikle fikriniz değişecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat