instagram facebook youtube twitter linkedin pinterest
 

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama

Nişan ve düğün gibi organizasyonlarda modanın trendlerinden olan kokteyl masası, misafirlere güzel ikramlar yapılmasını sağlamaktadır.

 

Kokteyl Organizasyonu

 

 

 

Özel sunumları ile konuklarını ağırlamak için organizasyon sahipleri, kokteyl masası kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Mekanın mimarisine ve davetin niteliğine göre tasarlanan kokteyl masası, güzel ayrıntılar ile süslenmektedir. İyi bir organizasyon için kokteyl masası olmazsa olmazlardan biridir.

 

Pratik Servis İmkanı Sunan Kokteyl Masası

Organizasyon sahibi, davet edeceği konukların ilgilerini çekmek için kokteyl masası kiralama hizmetini cazip bulmaktadır. Tül ve çiçek süslemeleri ile dekora edilen kokteyl masası, trend niteliği kazanmaktadır. Nişan ve düğünlerin yanı sıra gala ve sergilerde de tercih edilen kokteyl masası, ihtişamlı bir görsellik katmaktadır. Farklı ve keyifli bir organizasyon için mutlaka kokteyl masası kiralanmalıdır.

 

Kokteyl masasının göz alıcı bir konum kazanması için kullanıma uygun bir şekilde yerleştirilmektedir. Müşterilerin organizasyon ve konsept tercihine göre kokteyl masası farklı şekillerde tasarlanabilmektedir. Sadece birer mobilya olarak görülmeyen kokteyl masası, organizasyonun trendlere uygun bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Göz zevkine de hitap eden kokteyl masası, son derece şıktır.

İsteğe Uygun Kokteyl Masası Süsleme

Organizasyon için kokteyl masası kiralama hizmetinden faydalanmak isteyenler, düşündükleri konsepti anlatmaktadır. Müşterilerin istediği konsepte uygun olacak şekilde süslenen kokteyl masası, müşterilerin onayından geçmektedir. İkram edilecek olan yiyecek ve içeceklerin konulduğu kokteyl masası, konukların ikramlardan rahat bir şekilde faydalanmasını sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.

 

 

İsteğe göre cam veya ahşap olabilen kokteyl masasını taşımak da son derece kolaydır. Konukları ağırlamak için tercih edilen kokteyl masası tasarlanırken bütün ayrıntılara dikkat edilmektedir. Muhteşem tasarımları ile organizasyonun iyi bir şekilde geçmesini sağlayan kokteyl masası, konukların da beğenisini kazanmaktadır. Renk konusunda seçim yapabilen müşterilerimiz, dizayn için profesyonel ekibimizden gerekli desteği almaktadır.

 

 

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Organizasyon için kokteyl masası düşünen ama fiyat konusunda endişe yaşayanlar, gönül rahatlığı ile bütçeleri için uygun olan kokteyl masalarını kiralayabilmektedir. Bütçeye uygun fiyat sağlanırken süslemelerden, malzeme kalitesinden ve işçilikten asla ödün verilmemektedir. Kolay taşınabilir olmasından dolayı organizasyon saatine kadar kolayca yeri değiştirilebilmektedir.

 

 

Konuk sayısına göre kiralanan kokteyl masası, 6 veya 8 kişiliktir. İstenilen saatte istenilen yere getirtilen kokteyl masası, organizasyonun sorunsuz sürmesini sağlamaktadır. Kullanışlı ve modern olan kokteyl masası, ekonomik fiyatlardan sunulmaktadır. Süslemeli veya süslemesiz olan kokteyl masalarında fiyat değişikliği yaşanmaktadır. İç mekanların yanı sıra dış mekanlarda da kullanılabilen kokteyl masası, dikkatli bir şekilde koordine edilmektedir.

 

Kokteyl organizasyonlarının vazgeçilmez ürünü olan kokteyl masalarını sizlere Dekor Organizasyon farkıyla en kaliteli şekilde sunuyoruz. Kokteyl organizasyonlarının çeşidine göre süslenen masaları sizlere kiralarken aynı zamanda dizayn konusunda da profosyonel ekibimizden yararlanıyorsunuz. Masaların süslenmesinde sizlerin istediği renklere göre seçim yapıyoruz. Kokteyl masaları genel olarak 6 veya 8 kişilik olmaktadır.
İstanbul Kokteyl masası kiralama hizmeti fiyatları için sitemizde bulunan kokteyl organizasyonu kategorisine tıklayarak fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

İnternete Kokteyl masası kiralama yazdığınızda karşınıza birçok seçenek gelmektedir. Aslında bunların hepsi kokteyl masası kiralamayı göstermektedir. Kokteyl masasının internette ortamında bilinen diğer adları ise şunlardır.

 

 

 

  • Kokteyl Masası
  • Bistro Masa
  • Leylek Masa
  • Bar Masası
  • Stand Masa
  • Kadeh Masa
  • Banko MasaKokteyl organizasyonu yaptığınızda birtakım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunlardan en büyük sorun olarak kabul edileni ise kokteyl masalarının büyük veya küçük olmasıdır. Genellikle alan dar olduğunda büyük sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bunların en önüne geçebilmek adına dekororganizasyon.com olarak masalarda boyutlarında esneklik sağlayarak daha düzenli ve planlı bir görüntü ortaya çıkartıyoruz.

 

 

Kokteyl masası kiralama hizmeti yanı sıra sizlere Kokteyl menü hizmeti de sunmaktayız. Menü içeriği hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

 

Kokteyl Organizasyonu ve kokteyl masası kiralama hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sitemizde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizlerin tüm organizasyon işlerinize talibiz. Bizlerle görüşmeden organizasyon planı yapmayınız.

Kokteyl Masası Kiralama / Rental Cocktail Table

Kokteyl masası kiralama hizmetleri, özel etkinliklerin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Misafirlerinize şık bir ortamda içecek ve atıştırmalıklar sunmanın yanı sıra etkinliğinizin konseptine uygun bir atmosfer yaratır.

Kokteyl Masası Kiralama Organizasyon Fiyatları

Kokteyl masası kiralama fiyatları, seçilen masanın malzemesine, süslemelerine ve organizasyonun detaylarına göre değişiklik gösterir. Firmamız, müşteri ihtiyaçlarına uygun çeşitli fiyatlandırma seçenekleri sunar.

Kokteyl Masa Kiralama Bistro Kiralama

Bistro masalar, özellikle açık hava etkinliklerinde tercih edilen şık ve pratik masalardır. Dekor Organizasyon olarak, bistro masası kiralama hizmetleri sunarak etkinliklerinize estetik katkıda bulunuyoruz.

Kiralık Ahşap Kokteyl Masası

Ahşap kokteyl masaları, doğal ve sıcak bir görünüm sunar. İstanbul ve çevresinde ahşap kokteyl masası kiralama hizmetimizle, etkinlikleriniz için doğal bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Dekor Organizasyon olarak sunmuş olduğumuz kokteyl masası kiralama fiyatları, organizasyonunuzun büyüklüğüne ve gereksinimlerine göre değişiklik gösterir. Detaylı fiyatlandırma bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama

Bistro masalar, şıklıkları ve pratik kullanımlarıyla tercih edilen masa türlerindendir. İstanbul’da bistro masa kiralama hizmetimizle etkinliklerinize özel bir dokunuş sağlıyoruz.

Kokteyl Masası

Kokteyl masaları, ayakta servis için idealdir ve etkinliğinizin dinamik bir atmosfer kazanmasını sağlar. Firmamız, çeşitli tarzlarda ve malzemelerde kokteyl masaları sunarak müşteri ihtiyaçlarına cevap verir.

Kokteyl Masası Kiralama İstanbul

İstanbul genelinde kokteyl masası kiralama hizmetimizle, Anadolu Yakası’ndan Avrupa Yakası’na geniş bir coğrafi alanda hizmet sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla organizasyonlarınızı destekliyoruz.

Kokteyl Masası Kiralama Ankara

Ankara’da da kokteyl masası kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Başkent’teki etkinlikleriniz için kaliteli ve özenli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama İstanbul

İstanbul genelinde bistro masa kiralama hizmetimizle, etkinliklerinize özel bir atmosfer katıyoruz. Şehrin farklı noktalarına hızlı ve güvenilir teslimatımızla destek veriyoruz.

Dikdörtgen masa servis Masası kiralama. Kokteyl masası kiralama

#HizmetFiyat
1
Dikdörtgen masa servis Masası kiralama
100 TL
2Kokteyl masası kiralama bistro masa100 TL
3Bar taburesi bar sandalyesi70 TL
4Bar masası500 TL
5Çadır kiralama800 TL
6
Sünnet tahtı kiralama
750 TL
7
Pamuk şekeri arabası kiralama
2000 TL
8
Popcorn arabası kiralama
2000 TL
9
Cam supla
20 TL
10
Gold supla
15 TL
11
Gümüş supla
15 TL
12
Ayna supla
15 TL
13
Hasır supla
15 TL
14
Şamdan kiralama
100 TL
15
Masa örtüsü kiralama
100 TL
16
Gelin yolu kiralama kırmızı halı
1000 TL
17
Konfeti Makinesi kiralama
1000 TL
18
Nikah kürsüsü kiralama
750 TL
19Protokol halısı kiralama (kırmızı halı)500 TL
20
Ses sistemi ve DJ
2500 TL
21Yemek servisi ekipmanı kiralama (Tabak, çatal, bıçak, Bardak kaşık tatlı çatalı tatlı tabağı8 TL

Tıkla ARA

Sohbet Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?