İstanbul/Türkiye
+90 534 595 63 44
tr

Açılış Organizasyonu Hizmeti

Açılış Organizasyonu Hizmeti

Yeni bir şirket mi açtınız ? Müşterilerinize unutamayacağı bir açılış organizasyonu yapmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise gerçekten doğru adrestesiniz.

Sizlere kesinlikle unutamayacağınız bir açılış organizasyonu sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Sizlere bu hizmeti sunarken anlaşılan fiyat üzerinden işlemlerinizi yapıyoruz ve eksiksiz bir şekilde müşterilerinizin unutamayacağı bir organizasyon sunuyoruz.

Açılış organizasyonu hizmeti bizden satın aldığınızda hiçbir firmada bulamayacağız mükemmel yenilikler karşılaşıyorsunuz. Ayrıca bu hizmetler için sizlerden ekstra bir ücret Talep etmiyoruz.

Rakiplerimize göre sizlere sunduğumuz ekstra özelliklerden bazıları ise şunlar;

  • İstenilen her türlü gösteri tarafımızdan sizlere sağlanmaktadır. Bu gösteriler ise ekstra bir maliyet gerektirmez ve anlaşılan fiyat üzerinden işlem sağlanır.
  • Yemek menülerimiz klasik olmayıp eklenmesini istediğiniz tüm yiyecekleri menüye ekleyebiliyoruz.
  • Sizlere sunduğumuz hizmetlerde kullanılan tüm ürünler birinci kalite olup, davetlilerinize unutamayacağınız bir açılış organizasyonu sunuyoruz.
  • Düzenlemeleri sizlerin isteği doğrultusunda düzenleyebiliyor ve en iyi şekle getiriyoruz.
  • Eğer davetlileriniz yabancı ise onlara tercüme olabilecek yada organizasyon onlarla kolay iletişim sağlayacabilecek İngilizce bilen ekip arkadaşları getiriyoruz.
  • Davletlilerinizi giriş ve çıkışta karşılıyoruz ve onların memnun olması için gerekli olan tüm özeni gösteriyoruz.

Eğer Açılış Organizasyonu için bir arayış içindeyseniz sizlere bir telefon uzaklıktayız. Aklınızda olan tüm soruları bizlere sorabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

NOT: Paranızın boşa gitmemesi yada daha önemlisi davetlilerinize mahçup olmamak adına kurumsal ve tecrübeli firmalardan hizmet satın almanız önerilir.

DekorOrganizasyon.com

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat