instagram facebook youtube twitter linkedin pinterest
 

Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonları açısından A’dan Z’ye kadar tüm gerekli ihtiyaçlar firmamız bünyesinde güvenle sağlanmaktadır. Ses sisteminden açılış malzemelerine, açılış kokteylinden masa sandalyeye kadar her türlü olanak planlı şekilde ele alınır.

 


Açılış Organizasyonu

 

Opsiyonel çözümlerimiz eşliğinde farklı paketler üzerinden sizlere geniş bir yelpaze sunmaktan memnuniyet duyarız. Arzu ederseniz paketler arasından tercih yapabilir; dilerseniz açılış organizasyonu konusunda sağladığı hizmetler arasından kişisel olarak seçim gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan gerçekleştirmek istediğiniz açılış organizasyonlar adına baştan sona tüm sürecin kusursuz geçmesidir.

 

Tatlıses Açılış Organizasyonu

Organizasyonlarda İçin Ele Alınan Unsurlar

Açılış organizasyonu konusunda ihtiyacınıza yönelik tüm unsurlar paket ve sunduğumuz hizmetler kapsamında tercih üzerinden olanak tanımaktadır. Ele alınacak olan açılış organizasyonu konusunda konsepte göre seçim yapabilir ve kusursuz bir açılış gerçekleştirebilirsiniz.

 

Açılış Organizasyonu

 

– Organizasyon adına farklı balon süslemeleri,
– Tül ve kumaş süsleme, bayrak ile balon süslemeleri,
– Kostümlü tanıtım elemanları, ses sistemi, dj ve anons hizmetleri,
– Farklı ikram arabaları,
– Açılış için farklı çalışmalar üzerinden animasyon gösterileri,
– Kokteyl masa sandalye için kiralama ve süsleme hizmeti,
– Konfeti makine kiralama desteği,
– Kokteyl için özel açılış organizasyonu,

 

Galeri Açılış Organizasyonu

 

Paketler doğrultusunda kişiye özel ihtiyaçlar arasından seçim yapabilir ve konsepte uygun en iyi açılış organizasyonunu düzenleyebilirsiniz.

 

Konfor Mobilya Açılış Organizasyonu

Açılışlar İçin Profesyonel Organizasyon

Açılış organizasyonları tanıtım ve reklam konusunda büyük öneme sahiptir. O yüzden mutlaka doğru çalışmalar etkin paket doğrultusunda ele alınmalıdır. Bu yüzden öncelikle profesyonel organizasyon firmalarından destek almak ilk tercih olmalıdır. Özellikle açılış ve kutlama etkinlikleri için görsellik çok önemli olduğundan eksiksiz süslemeye dikkat edilmelidir.

 

Karaca Home Açılış Organizasyonu

 

Güven, uzman personel ve güvenirlik mutlaka detaylı biçimde ele alınmalıdır. Baştan sonra tüm süreç açısından titiz bir çalışma içinde tüm unsurlar hizmet dahilinde yer alması gerekir. Bütün bunları ele aldığımız çalışmalar doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyarız.

 

İstanbul Mağaza Açılış Organizasyonu

Farklı Amaçlar Doğrultusunda Organizasyonu Hizmeti

Süslemeden uzman personele, güvenlikten diğer tüm unsurlara kadar açılış organizasyonu konusunda etmenler eksiksiz şekilde ele alınmalıdır. Bu süreç dahilinde ele aldığımız hizmet anlayışımız, açılış organizasyonunun konseptine bağlı olarak geniş yelpaze altında değişkenlik göstermektedir.

 

Kurum Açılış Organizasyonu

 

– Market açılışları,
– Mağaza açılışları,
– Bayi açılışları,
– AVM açılışları,
– Farklı sektörler açısından işyeri açılışı,

 

Faruk Güllüoğlu Açılış Organizasyonu

 

Kişisel isteklere ve ihtiyaca yönelik kaliteli hizmet doğrultusunda pek çok konsepte uygun açılış organizasyon hizmetini güvenle elde edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmet, katılım gösteren misafirlerin gözünde saygın ve güvenilir bir etki oluşturmak adına ele alınmaktadır.

Açılışlar, düzenli bir şekilde planlanması gereken organizasyonlardır. Profesyonelce yapılması gereken bu organizasyonlar için ise bir firmadan destek almalısınız. Açılış organizasyonu yapan bir firma olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Açılış için ses sistemi, müzik sistemi, yiyecek, içecek ve garson gibi tüm gerekli hizmetleri sağlıyoruz. Verdiğimiz bu hizmette çalışan işçilerimiz oldukça deneyimli kişilerdir. Açılış için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan işçilerimiz, konuklarınızı ve sizleri her daim memnun eder. Sağladığımız bu hizmette, masa, sandalye ve daha birçok eşyayı uygun fiyata kiralıyoruz. İşinde tecrübeli firma çalışanlarımız, masa, sandalye ve diğer tüm aksesuarların düzenini yapıyor. Açılış organizasyonu yapan firmamızdan hizmet almak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

 

Firma Açılış Organizasyonu

Profesyonel Hizmet

Organizasyonlar, firmalar tarafından düzenlenmektedir. Organizasyon hizmeti veren ise birçok sayıda firma vardır. Bu firmalardan açılış organizasyonu hizmeti de alabilirsiniz. Bir firma veya iş yeriniz için açılış organizasyonu hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, bizden de destek alabilirsiniz. Biz, açılış organizasyonu hizmetini müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel şekilde veriyoruz. Çalışanlarımız açılışınız için tüm yiyecek ve içekleri, eşyaları ayarlamaktadır. Sağladığımız bu hizmette müzik sistemini de en iyi şekilde kuruyoruz. Balon süslemeleri ve palyaço hizmeti de veren bir firma olarak açılışınızı kusursuz olarak ayarlamaktayız. Verdiğimiz bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Mağaza Açılış Organizasyonu

 

Açılış Organizasyonu Hizmetleri

Açılış organizasyonları, iş yeri açılışı veya firma açılışında yapılıyor. Açılış organizasyonlarının düzenlemesini ise firmalar yapıyor. Bu hizmeti veren bir firma olarak her daim ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Açılış organizasyonu hizmetimizde çalışanlarımız, ortamı eksiksiz bir şekilde hazırlıyor. Kokteyl masası kiralama, sandalye, müzik sistemi, ses sistemi, palyaço ve daha birçok hizmeti sağlayan firma olarak açılışınızı en güzel şekilde düzenliyoruz. Açılışınız için ayrıca balon süslemesi, aksesuar ve birçok etkinliği düzenli olarak hazırlıyoruz. Yiyecek ve içecek ikramı hizmeti de veren bir firma olarak, açılışınızda davetlilerinizi sonuna kadar memnun etmekteyiz. Akılda kalıcı etkinlikler ile dolu bir açılış organizasyonu için yapmanız gereken tek işlem bizimle iletişime geçip, hizmet talebinde bulunmaktır.

 

İstanbul Açılış Organizasyonu

 • Açılış Paketi - 1
  • TL 1.000 Bizimle iletişime geçin
   • Balon Süsleme 40 Metre
   • Zincir balon süsleme
   • Papatya balon süsleme
   • Palyaço
   • Ses sistemi ve anons yapacak DJ

  • İletişim
 • Açılış Paketi - 2
  • TL 1.250 Bizimle iletişime geçin
   • Balon Süsleme 40 Metre
   • Zincir balon süsleme
   • Papatya balon süsleme
   • Palyaço
   • İkram arabalarından herhangi biri ( Pamuk Şeker arabası,
    Patlamış mısır arabası vs )
   • Ses sistemi ve anons yapacak DJ

  • İletişim
 • Açılış Paketi - 3
  • $ 1.600 Bizimle geçin
   • Balon Süsleme 40 Metre
   • Zincir balon süsleme
   • Papatya balon süsleme
   • Palyaço
   • İkram arabalarından herhangi biri ( Pamuk Şeker arabası,
    Patlamış mısır arabası vs )
   • Bayrak Süsleme
   • Ses sistemi ve anons yapacak DJ

   Kaynak : https://www.youtube.com/watch?v=ZGXP2UzD8UY

  • İletişim

Tıkla ARA

Sohbet Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?