PAMUK ŞEKERİ – POP CORN – OSMANLI MACUNU

17.03.2019
97
PAMUK ŞEKERİ – POP CORN – OSMANLI MACUNU

Ramazan etkinliklerinin vazgeçilmezi olan Pamuk şekeri, pop corn (patlamış mısır arabası) ve Osmanlı macunu kiralama hizmetini düğün, açılış, sünnet, davet gibi etkinlikleriniz için de firmamızdan kiralayabilirsiniz.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker, bütün organizasyonların vazgeçilmez yiyeceklerindendir. Ellerinde pamuk şekerle koşturan çocuklar organizasyonlarda en güzel görüntüleri oluşturur. Pamuk şeker arabalarının nostaljik ve görüntüsü büyük, küçük herkesin dikkatini çeker. Bu nedenle organizasyonlarınızda pamuk şekeri arabası kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Pamuk şeker dağıtımı ile organizasyonlarınızı daha da eğlenceli bir hal alır. Pamuk şeker arabasında hazırladığımız pamuk şekerlerini çocuk ve yetişkin olarak isteyen herkese kostümlü personellerimiz tarafından sunulmaktadır. Pamuk şeker arabası kiralamada her türlü hizmetleri Dekor Organizasyon olarak sizlere uygun fiyat sunarak kaliteli hizmet veriyoruz.

Pop corn (Patlamış Mısır)

Panayır yiyecekleri olarak verdiğimiz hizmetler arasında yer alan pop corn (patlamış mısır) arabasıile organizasyonlarınızda unutulmaz anla yaşatıyoruz. Dekor Organizasyon, Patlamış mısır arabası ile sizi eskilere götürerek sizlere nostalji yaşatıyoruz.

İşinin ehli elemanlarımız geleneksel kıyafetleri ve ekipmanları ile programdan önce gelerek programda hazır bulunur. Hazırlıklar bitince konuklara dağıtıma başlar.

Osmanlı Macunu

Organizasyonlarda en çok tercih edilen yiyeceklerden biri de Osmanlı macunudur. Osmanlı macunun çeşit çeşit ve rengarenk olması herkesin dikkatini çeker. Osmanlı macunu sadece çocukların değil büyüklerin de severek yediği bir geleneksel tattır.

Misafirlerinize kültürel miras lezzetlerinden ikram etmek isterseniz Osmanlı macunu kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Osmanlı macunu, ekibimizin otantik sunum ve geleneksel kıyafetlere uygun bir şekilde servis edilmektedir. Ürünlerimiz gerekli hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Dekor Organizasyon olarak Açılış ve özel günleriniz için size bir telefon kadar uzağız. Türkiye’nin en büyük organizasyon firması olan Dekor Organizasyon her zaman sizin hizmetinizde.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat